O nas

Myślicie Państwo o realizacji domu swoich marzeń, a może potrzebujecie domek letniskowy altanę lub garaż? ….zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy niezbędnych informacji oraz pomocy.

Firma Dom-Pol jest jedną z niewielu firm, mogących zaoferować Państwu swoje dwudziestopięcioletnie doświadczenie, w zakresie produkcji najwyższej jakości domów z drewna. Solidność oraz technologia produkcji wg Europejskich standardów.

Jesteśmy stale otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w indywidualny sposób, realizując najbardziej nawet nietypowe zamówienia dotyczące wielkości, kształtu, koloru produkowanych domów.

Domki, domy Dom-Pol wykonane są z wysokiej jakości drewna importowanego ze Skandynawii (ok. 15-16% wilgotności).
Specjalny sposób odfrezowania profili, oraz ich unikalny system połączeń ciesielskich na tzw. obłap z ostatkiem, stwarzają prosty konstrukcyjnie dom zapewniając dotrzymanie wszystkich parametrów statycznych oraz termicznych budynku.

Dziękujemy za okazanie nam zainteresowania i zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie internetowej i u naszych klientów.