CO WYRÓŻNIA NAS NA TLE KONKURENCJI?

DOMY WYPRODUKOWANE W 100% Z BALA

Poszukujesz perfekcyjnego domku letniskowego?

Budując wymarzony dom szkieletowy z pewnością oczekujesz najlepszych rozwiązań skrojonych „na miarę”
Takich, które w 100 % sprostają Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom i pozwolą wybrać najlepszy dla Ciebie dom energooszczędny i ekologiczny.

Dom z bali jest gwarancją trwałości i pozwoli cieszyć się ponadczasowym komfortem przez długie lata. Centrum Domów z drewna Dom-Pol oferując domy z bali na zamówienie wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Realizujemy domy z drewna klejonego KVH, precyzyjnie dobieramy wszystkie materiały i wykończenia. Wiemy jak nadać formie stodoły szkieletowej nowoczesny i szlachetny charakter.

Podziel się z nami swoją wizją, a my podpowiemy jak ją zrealizować uwzględniając najlepsze dostępne na rynku technologie i rozwiązania w służbie Twojej wygody.

Stosujemy wysokiej klasy importowane ze Szwecji drewno. Jest to Świerk Skandynawski sezonowany, który charakteryzuje się wilgotnością około 16% i doskonałą trwałością.

Cała konstrukcja domu od podłogi aż po dach wykonana jest z bala.

Stosujemy lite belki stropowe i belki dachowe w naszych domach modułowych – dzięki temu są bardzo wytrzymałe.

Dbamy o personalizację np. klejone bale wykonujemy na żądaną długość (do 13mb).

Domy są szczelne, ekologiczne i energooszczędne ponieważ okna i drzwi wykonane są z litego drewna i bardzo precyzyjnie dopasowane do ścian.

Każdy detal ma znaczenie. Stolarkę okienno-drzwiową kleimy warstwowo i nadajemy jej perfekcyjny wygląd dzięki dokładnemu oszlifowaniu.

Wiemy, że przestrzeń w domu szkieletowym ma znaczenie. Duża przestrzeń i wygoda na poddaszu jest osiągnięta dzięki odpowiedniej wysokości kolankowych ścianek oraz kątowi nachylenia dachu.

Dbamy o precyzję wykonania. Ościeżnice okien dopasujemy do ścian z dokładnością do 1mm.

Przywiązujemy wagę do perfekcji. Gwarantujemy wykonanie ścian na długości 5m z zakresem tolerancji kilku mm.

Wybieramy niezawodność. Schody ze spoczynkiem są bezpieczne i wygodne, by komfortowo wejść na poddasze.

Wiemy, że najlepsze rozwiązania oznaczają trwałość. Solidny i bezpieczny dach to zasługa podwójnego deskowania deską 20 mm na tzw. pióro-wpust z połączeniem potężnych belek dachowych

Od przyziemia aż po dach, wybieramy to, co najlepsze. Dlatego dach pokrywamy gontem kanadyjskim firmy BP lub blachodachówką.